AutoTechnologi


ZALOŽENÍ

AutoTechnologi jsem založil v roce 2006 s jasnou vizí vytvořit kvalitní servis vozů Mercedes-Benz s osobním přístupem k zákazníkům. Vedla mě k tomu má dlouholetá zkušenost na pozici diagnostického technika pro značku Mercedes-Benz a možnost integrace do týmu v performance centru AMG v Affalterbachu. Tam jsem si uvědomil, že jsem této značce podlehl a můj svět se začal ubírat jedním směrem.

Značka Mercedes-AMG ve mě probouzela touhu, kterou jsem neuměl popsat, ale věděl jsem, že chci dokázat víc než jen opravovat, ale i něco tvořit. To právě nabízí značka BRABUS.Servis pro vozy BRABUS

Naše specializované pracoviště pro vozy AMG a BRABUS bylo vytvořeno za účelem zajistit vozům individualitu, jakou si zaslouží. Věříme, že každý vůz je individuální nejen svou jedinečností, ale především spojením, které vytváří mezi ním a majitelem. My vytváříme spojení i mezi mechanikem a vozidlem. Odvádět kvalitní práci je náročné nejen na zkušenosti nebo praxi, ale především na přístupu. Pokud mechanik pracuje ve špičkově vybaveném prostoru, který je navíc i příjemným prostředím, tak se to odrazí na kvalitě odvedené práce.


Zkušebna výkonu vozidel


Válcová zkušebna výkonu je nejdůležitější součástí pro správnou úpravu vozidla. Kvalitní zkušebna se neskládá jen ze samotného zařízení na měření výkonu, ale také z dostatečného proudění vzduchu. Rychlost, množství a směr proudění zajišťuje chlazení veškerých komponentů vozidla při měření výkonu a také zajišťuje dostatečný přísun vzduchu pro motorový management. Mnoho vozidel při měření nezvládne dosáhnout svého skutečného výkonu právě z těchto důvodu, které mnoho zkušeben podceňuje.


Toto servisní centrum jsem vybudoval díky skvělému týmu spolupracovníků, kterých si opravdu vážím, a všichni vás tu rádi uvítáme. Přijďte se přesvědčit o našich kvalitách.


Za tým AutoTechnologi Jan Popelář